Меню Закрити

Друга думка

ПОСЛУГА «ДРУГА ДУМКА»:

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ОПИСУ ЦИФРОВИХ РЕНТГЕНІВСЬКИХ ЗОБРАЖЕНЬ

Чому потрібна «Друга думка»?

На сьогодні в медичних закладах країни працює близько 11.0 тис. одиниць радіологічного обладнання, більшість яких сконцентровано у близько 2.0 тис. рентгенівських відділень. При цьому в країні трохи працює близько  3.5 тис. рентгенологів та 7.5 тис. рентген-лаборантів, тобто на одного рентгенолога припадає понад 3 одиниці обладнання, а на рентген-лаборанта – 1.5. Очевидний наявний дефіцит кадрів. Хвороби, відрядження та відпустки персоналу ще більше загострюють ситуацію на місцях.

Проект «Друга думка» дозволяє вирішити проблему дефіциту кадрів медичним закладам, а пацієнтам – отримати кваліфіковану «другу думку» спеціаліста, коли є сумніви у наявному рентгенологічному висновку, що дозволяє як найменше вдвічі, зменшити ймовірність діагностичної помилки.

Ми пропонуємо медичним закладам дистанційний опис цифрових рентгенівських зображень кваліфікованими рентгенологами протягом години з моменту отримання доступу до діагностичної інформації.

Участь у проекті дає можливість не залежати від одного рентгенолога, його наявності на робочому місці та його кваліфікації. Всі виконані у медичному закладі рентгенологічні дослідження завжди будуть мати кваліфікований висновок.

  •  Якщо вам потрібна рентгенодіагностика, але ви не знаєте, як її отримати.
  •  Якщо у вас є проблеми з кадрами у рентгенівському відділенні
  •  Якщо вам потрібен кваліфікований аналіз рентгенівських зображень
  •  Якщо вам потрібна «друга думка» кваліфікованого спеціаліста стосовно наявного рентгенологічного висновку

Зверніться до нас і ми вирішимо вашу проблему!

Наші контакти:

Тел. 0992413402

Ел. адреса: medicinaukraini@gmail.com

close

О, привіт 👋
Приємно познайомитись.

Підпишіться, щоб отримувати приголомшливий контент у свою поштову скриньку щомісяця.

Ми не розсилаємо спам☝️!